شماره مطلب: 25200
پیام مدیرکل به مناسبت سال تحصیلی جدید:

گفتمان مشترک مجموعه آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی جدید عملیاتی کردن برنامه های سند تحول بنیادین است

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در پیام بازگشایی مدارس گفتمان مشترک دست اندرکاران تعلیم و تربیت استان در سال تحصیلی جدید را عملیاتی کردن برنامه و زیر نظام های سند تحول بنیادین دانست.

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان استان کردستان  مدیر کل آموزش و پرورش استان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس پیامی به شرح ذیل صادر کرد:

ن والقلم و مایسطرون

مهر، ماه مهربانی و بازگشایی مجدد درهای مراکز علم و دانش، نوید بخش فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت است و این تحولات مبارک، پیام پویایی، نشاط و آغاز سال تحصیلی جدید را با خود به همراه می آورد. با شروع فعالیت مدارس، فصل دیگری از علم آموزی آغاز و جنب و جوش دانش آموزان در فضای شهر و مدارس، روح امید و فردای روشن را به جامعه تزریق می کند و چه زیباست حضور نوگلان و غنچه های باغ دانایی در بوستان علم و دانش .

هر ساله بازگشایی مدارس این رویداد زیبا و به یاد ماندنی در میهن عزیزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره دلاور مردی های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی تقارن داشته و طلوع مهر در سال جاری نیز با ایام سوگواری و شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین ( ع ) و یاران با وفای آن حضرت مصادف گشته و فرصتی را برای بهره گیری از پیام عاشورا برای همگان فراهم کرده است .

در سال 98 در اجرای سیاست ها و راهبرد های ابلاغی وزارت محترم متبوع با اهتمام همکاران خدوم و کلیه دست اندرکاران ، پروژه مهر در سطح واحد های اداری و آموزشی استان پیگیری شد و با تمهید مقدمات لازم، سال تحصیلی جدید با حضور بیش از 300 هزار دانش آموز استان آغاز می شود و آموزش و پرورش کردستان با عزمی راسخ و اهتمام ویژه و ایجاد گفتمان مشترک، عملیاتی شدن برنامه های سند تحول بنیادین و زیر نظام های آن را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است .

در سال تحصیلی که پشت سر گذاشتیم با همت کلیه فرهنگیان عزیز و دست اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت استان ، برنامه های آموزش و پرورش در سطوح مختلف پیگیری و نتیجه این تلاش، کسب دستاوردهای ارزشمند و حضور موفق دانش آموزان و فرهنگیان در عرصه های مختلف و درخشش استان در برنامه های کشوری بود .

اینجانب با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و در سالی که به نام سال رونق تولید مزین شده است ، امیدوارم سال تحصیلی جدید با تدبیر و تلاش ، وفاق و یکدلی مجموعه و همراهی و همدلی کلیه همکاران، سالی پر از موفقیت برای دانش آموزان، فرهنگیان و آموزش و پرورش استان باشد و زمینه تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت اسلامی فراهم و هر روز شاهد شکوفایی استعدادهای دانش آموزان عزیز در عرصه های مختلف باشیم .

رشید قربانی

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان

انتهای پیام/v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.