شماره مطلب: 24343
به مناسب سالروز نهم دی ماه؛

بیانیه بسیج فرهنگیان کردستان به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، فرهنگیان بسیجی استان با صدور بیانیه ای سالروز نهم دی ماه را گرامی داشتند. این بیانیه به شرح ذیل می باشد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ انقلاب اسلامی، مملو از فراز و نشیب هایی است که نه تنها خللی در اراده عظیم مردم در دفاع از کشور ایجاد نکرده بلکه با رهبری مدبرانه حضرت امام خامنه ای(مد) و پایداری ملت ولایتمدار ایران هریک به فرصتی برای استحکام و اعتقاد بیش از پیش مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

فتنه 88 توطئه ای از دشمنان و جیره خواران پنهان و آشکار داخلی آنها در مصاف با انقلاب، نظام و مردم ایران بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران و خلق حماسه 9 دی نقش بر آب شد. در حماسه نهم دی 88 نسل‌های سوم و چهارم انقلاب از طیف‌ها و سلیقه های مختلف به میدان آمدند تا به فتنه گران و فریب خوردگان و اربابان خارجی آنها اعلام کنند بر سر انقلاب و نظام با هیچ کس سر سازش ندارند و توطئه‌ها و دسیسه‌های استکبار هر قدر هم پیچیده باشد، نمی تواند ذره ای در اراده، استقامت و پایداری ملت خلل ایجاد کند و ضمن اعلام برائت از حرمت‌شکنان عزای حسینی فتنه گران کینه توز را رسوا و به خاک ذلت نشاندند.

 فتنه 88 و دیگر بحران سازی ها و فتنه آفرینی های استکبار و بازیگران و عوامل داخلی آنها علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران در 4 دهه اخیر همچون فتنه اخیر در ایجاد نارضایتی بین مردم و آشفتگی بازار و اقتصاد، لزوم پرداختن و مداقه بیشتر به مساله «نفوذ» در برخی اشخاص و لایه های مدیریتی کشور را مورد تاکید قرار می دهد.

فرهنگیان بسیجی کردستان در سالگرد این حماسه عظیم، ضمن پاسداشت خروش ملت با بصیرت ایران اسلامی در 9 دی 88 و محکوم نمودن اعمال فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آنان، اعلام می دارد تا پای جان مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمان ها و ارزش‌های نظام شکوهمند اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.