شماره مطلب: 23302
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز:

آموزش و پرورش جهت آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز در نشست کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان و دانش آموزی این شهر گفت: آموزش و پرورش جهت آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی  مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سقز نشست کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان این شهر با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان، معاون هماهنگ کننده سپاه سقز و اعضای کمیته بسیج دانش آموزی و فرهنگیان در اتاق جلسات مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

  در ابتدای این نشست معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز ضمن خیرمقدم به حضار در جلسه، به اهداف جلسه اشاره کرد و گفت: یکی از هدفهای مبحث راهیان نور این است که دانش آموزان با فرهنگ ایثار شهادت، بیش از پیش آشنا شوند لذا در راستای تحقق این مهم، آموزش و پرورش جهت آشنایی دانش‌آموزان با این اهداف والا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

  سید رحمان سیدیان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر و تشکر از همکاری سپاه پاسداران شهرستان در زمینه طرح هجرت و طرح های جهادی اظهار کرد: سپاه پاسداران برای اقدام دلسوزانه با آموزش و پرورش همیشه قدم پیش نهاده و آموزش و پرورش را یاری رسانده است.

  وی با ابراز امیدواری در زمینه ماندگاری زحمات همکاران آموزش و پرورش و سپاه پاسداران در زمینه اردوهای راهیان نور گفت: امیدواریم در سال تحصیلی جدید نیز با رویکرد جدید و همت دوچندان عوامل با تجربه،  اتفاقات مثبت برای مجموعه و خاطرات ماندگاری برای دانش آموزان پیش بیاید و پیش‌بینی‌ها هم در همین راستاست.

  معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران شهرستان سقز نیز ضمن تقدیر و تشکر از آموزش و پرورش برای همکاری های دلسوزانه و تنگاتنگ با سپاه پاسداران در زمینه برگزاری اردوی راهیان نور افزود: رویکرد سپاه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری ، رویکردی با ارائه خدمات ماندگار به مناطق محروم و محرومیت زدائی است.

  سرهنگ عبودی افزود: یکی از برنامه های سپاه بحث محرومیت زدایی است و همچنان که می دانیم در مناطق محروم شهرستان، فضاهای آموزشی کم برخوردار به وفور وجود دارد و امیدواریم با کمک و همیاری عوامل آموزش و پرورش بتوانیم در رفع آنها اقدام کنیم.

  سرهنگ عبودی در زمینه تأمین نیروی انسانی همراه اردوها نیز گفت:  سعی بر آن داریم تا از وجود افراد مجرب و دلسوز برای تأثیر گذاری بهتر و عمیق تر بر انتقال مفاهیم و ارزش ها بهره ببریم.

   وی افزود: رضایتنامه اولیا در بدو امر برای حضور دانش آموزان و همچنین برگزاری شعائر اسلامی مانند نماز جماعت در تمامی طول اردوها مورد تأکید است.

  مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان سقز در ادامه گفت: در تابستان امسال دو اردوی برادران و یک اردوی خواهران با برنامه‌ریزی‌های لازم به مناطق عملیاتی و یادمان شهدا در استان اعزام خواهند شد.

  سیروان خدامرادی افزود: در روز 4 مرداد 97 قرار بر این است که چهار اتوبوس برادران در حوزه شهرستان سقز اعزام گردند و همچنین در روز ۲۴ مرداد سالجاری، 4 اتوبوس دیگر به صورت مشترک از شهرستان سقز و بخش زیویه به مناطق عملیاتی اعزام گردند.

  وی با اشاره به اردوی خواهران افزود: در روز ۲۰ مرداد نیز، 4 اتوبوس خواهران که 3 اتوبوس آن از شهرستان سقز و یک اتوبوس از منطقه زیویه تأمین خواهد شد به مناطق عملیاتی بانه و سنندج اعزام خواهند گردید.

/v.a

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.