شماره مطلب: 19668
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان به مناسبت روز قدس

مسلمانان‌ جهان ‌باید روز قدس ‌را روز همه ‌مسلمین‌، بلکه ‌مستضعفین‌ بدانند.

رهبر معظم انقلاب اسلامي
نسخه مناسب چاپ

اینک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و یوم الله روز قدس که یادگار امام راحل عظیم الشان می باشد، مردم ایران و کنار همه آزادمردان عالم مهیای اعلام فریاد عدالتخواهی مستضعفین برای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین می شوند.

روز قدس، روز بیداری و خروش وجدان های آزاده جهانیان است که در برابر جنایت های ظالمانه رژیم غاصب و خونریز اسرائیل، به میدان می آیند تا ضمن اصرار و تأیید آرمان های فلسطین، از آرمان های جبهه مقاومت بویژه مردم ستمدیده سوریه حمایت نموده و از جنایت های رژیم سفاک صهیونیستی در کشورهای منطقه در سوریه، عراق، یمن، افعانستان، لبنان، بحرین و دیگر بلاد اسلامی، اعلام انزجار نمایند.

 این حرکت و جریان جهانی در مقابل تلاش پیگیر و مستمر جبهه کفر، نفاق و استکبار است که با تمام توان سعی در حذف مسئله فلسطین دارد و در این مسیر  با حمایت و تجهیز جبهه تکفیر و اجیر نمودن مزدوران داعشی، تلاش می کند حاشیه امنی برای اسرائیل غاصب ایجاد نماید. اما این تلاش بی اثر، با حضور رویشی و فزاینده ملتهای بیدار جهان هر روز زنده تر شده است و هیچگاه به فراموشی سپرده نخواهد شد.

به فضل الهی و براساس شواهد و قرائن متقن، اسرائیل در آینده ای نزدیک از صفحه روزگار محو خواهد شد و جهان روی خوش امنیت، عدالت و آرامش را به خود خواهد دید و مهیای تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی عج الله فرجه الشریف خواهد شد.

سازمان بسیج فرهنگیان به نمايندگي از فرهنگيان معلمان بسيجي، ضمن آروزی توفیقات روزافزون برای همه مجاهدان جبهه مقاومت اسلامی و سپاس وافر از اقدام اخير سپاه در تنبيه عوامل صهيونيسم جهاني در سوريه و حمایت همه جانبه و قاطع از ایشان، اعلام می نماید همپای ملت شریف و روزه دار ایران و جهان در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس حضور پررنگ تر و پرشور خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.