شماره مطلب: 16540

9دی روز بصیرت و پیوند ملت با ولایت بود

رمضان بهزادی گفت: 9دی روز بصیرت وخلق حادثه عظیم و پیوند ملت با ولایت بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، رمضان  بهزادی معاون اجرایی سپاه بیت المقدس درحضور300نفر از مدیران و معاونین مدارس ناحیه یک و دو آموزش وپرورش سننج و بخش کلاترزان گفت: 9دی روز بصیرت وخلق حادثه عظیم وپیوند ملت با ولایت بود.

 

وی اظهار کرد: دشمن با نفوذ در بطن جامعه علاوه بر تغییر الگو ها، دنبال تغییر ذائقه مردم است تا با این کار رفتار مردم را به سوی اهداف خود تغییر دهد.

 

بهزادی به پیامدها و اثرات و اهداف دشمنان بیرونی و دنباله های  آنان در داخل اشاره کرد و گفت:براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تغییر رفتار و ساختار نظام و برگرداندن کشور به حالت سلطه قبل از انقلاب از اهداف شوم آنان بود.

 

وی ادامه داد:دشمن وقتی نتوانست به کل نظام خدشه وارد نماید سعی کرد تغییرات ساختاری در نظام به وجود آورد که در این راستا نیز با شکست روبه رو شد.

 

معاون اجرایی سپاه بیت المقدس ادامه داد: سال آینده آزمون ملی دیگری در پیش داریم شما فرهنگیان بصیر ومربیان تربیتی که آیندگان نظام را تربیت می کنید لازم است که با بصیرت بهترین ها را انتخاب و در آزمون حضور حداکثری یافته و دیگران را به این مسئله تشویق نمایید.

 

بهزادی بیان کرد: جنگ نرم دشمن امروز وارد مرحله جدید شده است و امروز دشمنان با پروژه نفوذ در پی ضربه به انقلاب اسلامی هستند.  

وی در پایان  افزود: لازم است شما فرهنگیان و مسوولان و دلسوزان نظام  با هوشیاری نسبت به پروژه نفوذ دشمن برنامه ریزی و اقدام کنیدتا انقلاب اسلامی هر روزه پیروزتر و موفق تر در صحنه ها حاضر شود.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.