شماره مطلب: 16531
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان:

اسلام، رهبری و وحدت سه عامل اساسی ماندگاری انقلاب است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در نشست کمیته گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج برگزار شد؛ اسلام، رهبری و وحدت سه عامل اساسی ماندگاری انقلاب است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش بسیج فرهنگیان  کردستان، جلسه برنامه ريزي گرامیداشت حماسه 9 دي با حضور معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج و اعضای کمیته رئیس اداره امور تربیتی، کارشناس مسئول واحد اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان، مدیریت، معاونین آموزش متوسطه، پرورشی،کارشناسان حوزه پرورشی و بسیج دانش آموزی برادران و خواهران آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان سنندج ، در اتاق مدیریت ناحیه یک برگزار شد.

در این نشست نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان گفت: حماسه نهم دی ماه، میثاق مجدد آحاد مختلف مردم با ولایت و رهبری و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

وی در خصوص توطئه های استکبار گفت: استکبار جهانی همواره انقلاب اسلامی را مانع بزرگی برای تحقق اهداف استکباری خود می داند و در صدد است تا از راههای گوناگون به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

نریمانی با بیان اینکه اسلام، وحدت و رهبری سه عامل اساسی ماندگاری انقلاب است؛ گفت: استکبار جهانی همواره برای گسستن وحدت بین مردم، ولایت، رهبری و مسئولین نظام در صدد تضعیف و از بین بردن این سه عامل ماندگاری است.

معاون پرورش و فرهنگی آموزش و پرورش استان کردستان در ادامه گفت: محور فعالیت های ما در گرامیداشت این حماسه تاریخی باید موضوع دشمن شناسی باشد.

وی گفت: ما باید بصیرت و دشمن شناسی دانش آموزان را تقویت کنیم و به استکبار و ایادی سرسپرده اش بفهمانیم مردم ایران با هر سلیقه و تفکری که داشته باشند اجازه نفوذ و ورود دشمن را نمی دهند و در مقابل آنها وحدت و یکپارچگی خود را حفظ می کنند.

نریمانی در پایان هدف برگزاری مراسم نهم دیماه را مبارزه با دشمنان نظام و استکبار جهانی دانست .

در ابتدای اين جلسه سید فواد حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با اشاره به فرا سيدن سالروز حماسه 9 دي 88، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در صحنه دفاع از انقلاب و نظام نشان مي‌دهد كه عليرغم تنوع سلايق در كشور، آنها همواره به انقلاب و نظام علاقمندند و هر گاه كه لازم باشد با حضور به موقع خود در صحنه اين موضوع را به نمايش مي‌گذارند.

حسینی گفت: باید از جریان نهم دیماه برای محور وفاق در جامعه استفاده شود و از برخورد با قشری از جامعه پرهیز شود که به زیان نظام جمهوری اسلامی و استنباط غلطی از حماسه نهم دی را در اذهان تداعی می کند.

وی با عنوان این مطلب که 9 دی متعلق به همه آحاد ملت ایران  و نه یک جریان و حزب خاص است، تصریح کرد: مقاومت و پایمردی در برابر دشمن به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک نعمت است و بر همین اساس دشمنان با قبول این اصل مهم در صدد ایجاد شکاف بین مردم، انقلاب و مسئولان هستند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک گفت: به راستی که حماسه 9 دی نباید دستخوش افکار سطحی جناحی شود و اگر کسی بخواهد این را به نفع جناح خاصی بهره برداری کند، به ملت خیانت  و در حق انقلاب جفا کرده است.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.