پنجشنبه, 12/29/1398 - 12:21 kurdistan-admincb
به همت گروههای جهادی بسیج فرهنگیان و دانش آموزی:

راه اندازی 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستانهای استان

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از راه اندازی و فعالیت 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستان های استان با تولید روزانه 15 هزار ماسک بهداشتی خبر داد .
راه اندازی 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستانهای استان

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رشید قربانی ظهر امروز در آیین افتتاح کارگاه تولید ماسک در هنرستان کیمیای ناحیه یک سنندج که با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مسئول بسیج فرهنگیان استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و تنی چند از دست اندرکاران امر برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: در مجموع  با راه اندازی تعداد 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستانهای استان، روزانه بیش از 15 هزار ماسک تهیه و توزیع می شود .

وی با بیان اینکه این اقدام با همکاری سپاه بیت المقدس کردستان انجام می شود، اظهار داشت : در این کار مشترک با استفاده از امکانات و ظرفیت هنرستانهای استان، مواد اولیه از طریق سپاه تهیه و با نیروی انسانی متشکل از بسیجیان فرهنگی و دانش آموز، ماسک های بهداشتی تولید و به صورت رایگان جهت استفاده در اختیار مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه قرار خواهد گرفت .

قربانی در ادامه گفت: در حال حاضر روزانه تعداد 15 هزار ماسک در این کارگاه ها تولید می شود و در روز های آینده تولید روزانه به تعداد 20 هزار نیز افزایش خواهد یافت .

انتهای پیام/v.a

برچسب
مطالب مرتبط