یکشنبه, 02/19/1395 - 09:15 kurdistan-admincb
همزمان با هفته معلم صورت گرفت:

همایش بزرگ کوهپیمایی دانش آموزان دختر استان کردستان

همایش کوهپیمایی دانش آموزان دختر متوسطه اول گرامیداشت هفته معلم به صورت همزمان در شهرستان های استان کردستان برگزار شد.
همایش بزرگ کوهپیمایی دانش آموزان دختر استان کردستان

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، صبح امروز همزمان با سراسر استان، همایش کوهپیمایی دانش آموزان دختر آموزش و پرورش نواحی یک و دو سنندج، به صورت مشترک و با محوریت اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی و همکاری کانون کوهنوردان کردستان با تجمع حدود یک هزار و 200 نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول مدارس سنندج در پارک 28 دی آغاز شد.

در ابتدای همایش افشین خوش گوار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان در سخنانی با اشاره به اهداف برگزاری این برنامه گفت: با توجه به افزایش نگران کننده بیماری هایی چون دیابت، سرطان، چاقی و ناهنجاری اسکلتی نیاز به ورزش و فعالیت های جسمانی و تغذیه سالم بیشتر از گذشته ضروری می باشد و بایستی پرداختن به وزش به عنوان جزو لاینفک زندگی روزمره تمام آحاد جامعه به خصوص دانش آموزان قرار گیرد.

وی ادامه داد: از دیگر اهداف این همایش پاکسازی محیط زیست است که بایستی در راستای تأمین سلامتی به این مهم هم توجه لازم را داشت.

 پس از آن شرکت کنندگان با هدایت و همراهی مربیان ورزش و اعضای کانون کوهنوردان مسیر پارک 28 دی تا زیارتگاه خضر زنده را پیاده طی کردند و ضمن پاکسازی محیط، توسط مدرسان کانون با اصول و قواعد کلی کوهنوری آشنا شدند.

 لازم به ذکر است چنین همایشی به طور همزمان در تمام شهرستان های استان برگزار گردید.  

انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)