شنبه, 02/18/1395 - 12:22 kurdistan-admincb

قدردانی از مقام معلم باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود

مدیر ناحیه 1 آموزش و پرورش گفت: قدردانی از مقام معلم باید به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.
قدردانی از مقام معلم باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، ابراهیم سلیمانی مدیر ناحیه 1 آموزش و پرورش در همایش تجلیل از معلمین که همزمان با سالروز شهادت استاد آیت الله دکتر مطهری  (ره) و هفته معلم در سالن  اداره کل  برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلمان شهید گفت : 5000معلم و فرهنگی شهید گنجینه معنوی بزرگی است که قدر دانی از آن ها باید به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ما از مراحل سختی عبور کرده است و توانسته امروز به سربلندی و سرافرازی برسد و  معلمان از وجود خود مایه می گذارند تا نهال و شکوفه باغ علم و دانش را پرورش و به ثمر برسانند.

 

سلیمانی با اشاره به اینکه معلم در طول تاریخ جایگاهش  فراز و نشیب  فراوانی داشته افزود: این فراز و فرودها  به دلالیل مختلفی بوده است و نگرش خود معلم در این راستا بسیار تاثیر گذار بوده است.

 

مدیر ناحیه 1 آموزش و پرورش افزود: معلمین نباید نگرش خود را نسبت به جایگاه خود شان تضعیف کنند و دچار کم خودتر بینی شوند و عیار و منزلت خود را با پول نسنجند چرا که نگرش نسبت به جایگاهی که در آن قرار دارند بسیار مهم تر از نگرش جامعه نسبت به ان ها  است.

 

وی ادامه داد: معلم را جامعه و فرهنگ عمومی باید پذیرا باشد و هر تجلیلی باید خارج از سیستم اموزش و پرورش صورت بگیرد .

 

 وی افزود: هدف از این همایش تجلیل از مقام و جایگاه و معلم است  و تجلیل از معلمین تجلیل از ارزشها و خوبیهاست.

 

در پایان این مراسم از خانواده شهدای فرهنگی شهید محمد نامدار مرادی  شهید  ترور در سنندج و شهید بهاء الدین حسینی و معلمین نمونه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)