سه شنبه, 02/14/1395 - 13:18 kurdistan-admincb

کلید زیر ساخت توسعه در دست معلمان است

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در مراسم تجلیل از فرهنگیان بسیجی آموزش و پرورش، جایگاه معلمان را به دلیل درجه والای که دارند، ارزشمند و قابل احترام خواند.
کلید زیر ساخت توسعه در دست معلمان است

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، سردار محمد حسین رجبی در این مراسم با بیان اینکه شهدا در هر جایگاهی که باشند قابل احترام و ارزشمند هستند، اظهار داشت: شهدای فرهنگی دارای ارج و قرب بیشتری هستند که متاسفانه در استان کردستان شهدا به دلیل کمتر شناخته شدن دچار مظلومیت واقع شدند.

 

وی با بیان اینکه کردستان 57 شهید فرهنگی دارد، اذعان کرد: شهدای نمکی برادرانی مظلوم، تابع ارزش های اسلامی، وفادار، فرهنگی و دلسوز بودند که یکماه زیر شکنجه ظالمانه مقاومت کردند، که در حقیقت زندگی آنها مصداق بارز مثنوی هفتاد من کاغذ است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: معلمان و فرهنگیان با رویکرد آموزشی برمبنای تعلیم و تربیتی که دارند عظمت و شکوه رسم زیستن را به همگان آموختن و کار خود را ارزشمند و جاودانه کردند.

 

وی ادامه داد: زیر ساخت توسعه و زیر بنای اصلی هر چیزی در حقیقت انسان و انسانیت است که معلم تعلیم دهنده و تراشکار روح انسان در کالبد انسانیت است.

رجبی با بیان اینکه زحمات دلسوزانه معلمان می تواند سازنده تفکرات و هدایتگر زیرساخت های توسعه ای باشد، بیان کرد: همواره معلمان رسالت تعلیم و تربیت داشتند و تکریم از جایگاه آنها در حقیقت تجلیل از عظمت کاری آنها است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: راهیان نور که سازنده و جلا بخش روح آدمی است، توسط سپاه و با مشارکت خوب و سازنده آموزش و پرورش توانسته گامی موثر در مسیر ارتقاء روح آدمی و ترویج تفکر رشادت در بین نسل های بعد از انقلاب باشد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اذعان کرد: معلمی شغل انبیا است که با تعلیم و تربیت سازنده ای که دارند، تمامی انسان ها را روح تازه بخشیده و کرامت انسانی را متعالی و نیز زمینه ساز توسعه و پیشرفت می شوند.

 

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: انتخابات در استان کردستان در دو مرحله برگزار شد که در هر دو مرحله مشارکت مردم ارزشمند و قابل ستایش بود.

 

لازم به ذکر است در خاتمه این مراسم از فرهنگیان، برترین های آموزشی، فرهنگی، علمی و مخترعین هم تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)