سه شنبه, 02/14/1395 - 13:09 kurdistan-admincb

وجود بیش از 50 شهید فرهنگی در استان کردستان

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کردستان گفت: 57 شهید فرهنگی در استان کردستان وجود دارد.
وجود بیش از 50  شهید فرهنگی در استان کردستان

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، توحید رستمی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کردستان در همایش روز قشر بسیج فرهنگیان که در کانون امام خمینی سنندج برگزار شد اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری روز گذشته در جمع فرهنگیان فرمودند؛ همه ی فرهنگیانی که در تربیت حضرت امام نقش داشتند در فضیلت آنها شریک خواهند بود لذا راه رسیدن به عزت و اقتدار ، تبعیت از رهبر انقلاب اسلامی و پیروی از دستورات و رهنمون های مقام معظم رهبری مشکلات را به راحتی رفع می کند.


وی با بیان اینکه 57 شهید فرهنگی در استان کردستان وجود دارد گفت: امروز وظیفه ی ماست که نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدای فرهنگی آن را برای نسل جوان تببین  تا برای همیشه در دل ها زنده بمانند.


وی با اشاره به اینکه سازمان بسیج فرهنگیان در نظر دارد تمام بسیجیان عضو این سازمان را در قالب حلقه های صالحین سازماندهی کند، گفت: نظام تربیتی بسیج نظام صالحین است لذا بنا داریم از طریق جلسات صالحین مباحث تربیتی، مهارتی و بصیرتی را دنبال کنیم.


رستمی در پایان گفت: در دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی سال 94، از 17 نفر برگزیده ی فرهنگی استانی دو نفر به مرحله ی کشوری راه یافتند.


انتهای پیام/

 

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)