1396/05/29 - 12:24
سازمان بسیج فرهنگیان کردستان در بین اقشار بسیج سپاه بیت المقدس کردستان به عنوان موفق ترین رده در جشنواره مالک اشتر معرفی شد .
1396/05/02 - 14:07
این روزها، روزهای پایانی عمر دولت یازدهم است و در آستانه شروع به کار دولت دوازدهم و شکل گیری تیم اجرایی کشور برای چهار سال آینده قرار داریم. اقتضای این ایام برای منتخب ملت، ارزیابی چهار سال گذشته و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن و مهم تر از آن ارائه برنامه و انتخاب نفرات مناسب برای اجرای آن در همه حوزه ها و بخش هاست. برنامه هایی از جنس نیاز حقیقی کشور و نفراتی مؤمن، متعهد و متخصصی در مسائل کلان کشور و حوزه های مربوطه در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و حل مسائل واقعی جامعه
1396/03/13 - 20:00
عرض تسلیت به مناسبت سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی(ره)به رهبرفرزانه امام خامنه ای و ملت شهید پرور ایران .سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان
1396/02/28 - 09:16
جمعی از فرهنگیان استان کردستان با صدور بیاینه ای از اقدام انقلابی و شجاعانه دکتر قالیباف مبنی بر کناره گیری از رقابت های انتخاباتی به نفع حجت الاسلام رئیسی حمایت کردند. متن بیانیه به شرح زیر است:
1396/02/20 - 14:06
نماینده ولی فقیه در کردستان ، تربیت نسل شجاع ، با تقوا و تلاشکر را رسالت معلمان دانست و گفت : این معلمان هستند که نسل آینده ساز کشور ا تربیت می کنند .
1396/02/14 - 13:45
رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه امروز معیشت مردم در شان و در تراز انقلاب اسلامی نیست گفت: آنهایی که دل در گرو خارج از مرزها دارند بدانند که کسی از آنسوی مرزها برای رفع مشکل اقتصادی ایران نمی آید
1396/02/14 - 13:20
همزمان با گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم، فرمانده سپاه بیت المقدس، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان ، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با حضور در مدارس، روز معلم را تبریک گفته و از زحمات معلمان قدر دانی کردند.
1396/02/14 - 12:48
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: " اقتصاد آموزش و پرورش " بعنوان چالش بزرگ قادر به پشتیبانی از نظام تعلیم و تربیت نیست و نمی تواند آنطور که باید حمایت کند و اولین و بهترین بهانه را پول می نگارند.
1396/02/13 - 11:21
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان کردستان همزمان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم ، توحید رستمی مسئول بسیج فرهنگیان ،قربانی مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراه جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و استان با حضور در منزل شهیدان اسماعیلی و شهلاهادی یاسینی ضمن دیدار با خانواده شهدای فرهنگی در سنندج و تبریک هفته معلم به مقام شهدای گرانقدر ادای احترام کردند .
1396/02/12 - 15:49
همزمان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام والای معلم، مسئولین آموزش و پرورش ، سپاه بیت المقدس کردستان مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان و جمعی از فرهنگیان با عطرافشانی و زیارت مزار شهدا با آرمانهای والای شهدای گرانقدر و امام شهیدان تجدید میثاق نمودند.
1396/02/11 - 14:02
به هر طرف نگری جلوه‌ی جمال خداستادب کنید که میــلاد سیــــدالشهداستشکــــوه داوری و صـــــورت محمدی‌اشدل از رســـول خدا می‌برد زبس زیباستهنـــوز نامده بگرفت دست فطـــــرس راکه دست‌گیـــــری از پا فتادگان با ماستبه بیت وحی، چــــــراغ هدایتی تابیـــــدکه روشنایش افــزون ز وسعت دنیاستخــــدا به ختــم رسل کشتی نجاتی دادکه پیش وسعت او گم، هزارها دریاستدر انبیا و رســـل، در ائمه تنها اوســــتکه خاک تربتش از بهـر درد خلق دواست
1396/01/29 - 09:01
شهید محمد علی بشارت در پنجم خردادماه سال 1339در روستای پیرباباعلی از توابع شهرستان قروه به دنیا آمد. در سن هفت سالگی وارد دبستان گردید. پس از پایان دوره ابتدایی برای ادامه تحصیل در مقطع راهنمایی به شهرستان قروه رفت. در سال 56 وارد دانشسرای تربیت معلم شهرسمحمدعلی در دوران تحصیل، عضو انجمن اسلامی دانشسرا بود. بعد از اتمام یکساله دوره دانشسرا، در سال 57 به صفوف انقلابیون پیوست و تلاش کرد تا مردم محروم منطقه را از ظلم و بیداد رژیم شاه آگاه کند. او از طریق اعلامیه، پیامهای امام خمینی(ره) را به مردم می رسانید. شدت فعالیتهای ایشان تا حدی بود که به دستگیری وی توسط ساواک منجر شد.بعد از انقلاب، با کمک و همکاری دوستان انقلابی ¬اش، گروه حزب ا... قروه را بنیان گذاشت تا با تحرکات گروهکهای ضدانقلاب داخلی مقابله کند و با حفظ انسجام نیروهای انقلاب، از دستاوردهای آن پاسداری نماید.به دنبال تشکیل کمیته درآمد. راه اندازی بنیاد 15 خرداد شهرستان قروه، از دیگراقدامات مفیدی است که این شهید والا مقام به یادگار گذاشته است.
1396/01/28 - 13:40
مسؤل سازمان بسیج فرهنگیان کردستان از اعزام هفتاد نفر از بسیجیان فرهنگی کردستان به مناسبت سالروز شهدای مناطق عملیاتی بازی دراز به این مناطق خبر داد
1395/12/26 - 11:03
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، پنج شنبه هفته گذشته، معلمان شهرهای مختلف کشور تجمعاتی در اعتراض به اوضاع و احوال معیشتی، منزلتی و اعتراض به تبعیض و وعده های بر زمین مانده مسئولان برگزار کردند.بررسی معلمان شرکت کننده در این تجمعات نشان می داد که فرهنگیان، فارغ از هر تقسیم بندی و سلیقه سیاسی تنها با انگیزه نشان دادن گلایه خود نسبت به تبعیض و سایر مسائل صنفی در این اعتراضات حاضر شده اند، متولی این فراخوان ها هم کمپین کشوری پیگیری خواسته های صنفی فرهنگیان کشور بود که مدتی است در یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی در میان فرهنگیان محبوب شده است.این تجمع بنا بود برای خواسته های صرفا صنفی فرهنگیان برگزار شود اما انتشار تصاویری از برخی محکومین امنیتی و درخواست آزادی آنها ذهن را به سمت بهره برداری سیاسی فرصت طلبان سیاسی برد. کانون صنفی معلمان که علاقه فراوانی برای قیمومت فرهنگیان دارد و برخی از اعضای آن سابقه محکومیت امنیتی و فعالیت علیه نظام خصوصا در فتنه سال 88 را دارند این بار هم با انتشار عکس یک محکوم امنیتی در این تجمع، سعی بر مصادره این تجمعات نموده است!سیاست زدگی و نشانه رفتن نوک پیکان اعتراض به اصل نظام، آن گونه که در سال 88 اتفاق افتاد از خصوصیات فعالیت های این کانون است که متاسفانه در خواب زمستانی سایر تشکلات صنفی معلمان، سازماندهی اعتراضات صنفی را بر عهده دارد و نهایتا بهره برداری سیاسی خود را از آن می کند.

صفحات