1396/01/29 - 09:01
محمدعلی در دوران تحصیل، عضو انجمن اسلامی دانشسرا بود. بعد از اتمام یکساله دوره دانشسرا، در سال 57 به صفوف انقلابیون پیوست و تلاش کرد تا مردم محروم منطقه را از ظلم و بیداد رژیم شاه آگاه کند. او از طریق اعلامیه، پیامهای امام خمینی(ره) را به مردم می رسانید. شدت فعالیتهای ایشان تا حدی بود که به دستگیری وی توسط ساواک منجر شد.بعد از انقلاب، با کمک و همکاری دوستان انقلابی ¬اش، گروه حزب ا... قروه را بنیان گذاشت تا با تحرکات گروهکهای ضدانقلاب داخلی مقابله کند و با حفظ انسجام نیروهای انقلاب، از دستاوردهای آن پاسداری نماید.به دنبال تشکیل کمیته درآمد. راه اندازی بنیاد 15 خرداد شهرستان قروه، از دیگراقدامات مفیدی است که این شهید والا مقام به یادگار گذاشته است.
1396/01/28 - 13:40
مسؤل سازمان بسیج فرهنگیان کردستان از اعزام هفتاد نفر از بسیجیان فرهنگی کردستان به مناسبت سالروز شهدای مناطق عملیاتی بازی دراز به این مناطق خبر داد
1395/12/26 - 11:03
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، پنج شنبه هفته گذشته، معلمان شهرهای مختلف کشور تجمعاتی در اعتراض به اوضاع و احوال معیشتی، منزلتی و اعتراض به تبعیض و وعده های بر زمین مانده مسئولان برگزار کردند.بررسی معلمان شرکت کننده در این تجمعات نشان می داد که فرهنگیان، فارغ از هر تقسیم بندی و سلیقه سیاسی تنها با انگیزه نشان دادن گلایه خود نسبت به تبعیض و سایر مسائل صنفی در این اعتراضات حاضر شده اند، متولی این فراخوان ها هم کمپین کشوری پیگیری خواسته های صنفی فرهنگیان کشور بود که مدتی است در یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی در میان فرهنگیان محبوب شده است.این تجمع بنا بود برای خواسته های صرفا صنفی فرهنگیان برگزار شود اما انتشار تصاویری از برخی محکومین امنیتی و درخواست آزادی آنها ذهن را به سمت بهره برداری سیاسی فرصت طلبان سیاسی برد. کانون صنفی معلمان که علاقه فراوانی برای قیمومت فرهنگیان دارد و برخی از اعضای آن سابقه محکومیت امنیتی و فعالیت علیه نظام خصوصا در فتنه سال 88 را دارند این بار هم با انتشار عکس یک محکوم امنیتی در این تجمع، سعی بر مصادره این تجمعات نموده است!سیاست زدگی و نشانه رفتن نوک پیکان اعتراض به اصل نظام، آن گونه که در سال 88 اتفاق افتاد از خصوصیات فعالیت های این کانون است که متاسفانه در خواب زمستانی سایر تشکلات صنفی معلمان، سازماندهی اعتراضات صنفی را بر عهده دارد و نهایتا بهره برداری سیاسی خود را از آن می کند.
1395/12/26 - 10:42
از هر زاویه ای که نگاه کنیم منظور از فرمان مورد نظری مقام معظم رهبری (مد ظله) یعنی؛ حرکت امیدوارانه، هدفمند با سرعت و با دقت بر اساس اصول اسلام ناب محمدی(ص) و خط امام راحل (ره) که از ابتدای انقلاب تا کنون، بر آن تاکید و اصرار شده است.مقام عظمای ولایت بعد از توصیه های بسیار ارزنده به مردم آذربایجان و همه مردم ایران، فرمودند که؛ "بدانید که اگر ما با همین سبک حرکت و به تعبیر رایج "با همین فرمان" جلوبرویم، قطعاً پیروزی متعلق به ملت ایران است" لذا پس از این بیان انتظار است که مردم خوب ایران مفهوم دقیق فرمان را بگیرند و به جلو بروند تا به پیروزی قطعی برسند."فرمان" در ادبیات رایج در کشور عبارت است از؛ دستور، امر، حکم، توقع و یا وسیله کنترل و هدایت اتومبیل، دوچرخه، موتور سیکلت و ... بنابراین اگر آنرا به معنای وسیله هدایت بگیریم، منظور همین جهتی است که قطار انقلاب در پیش گرفته و از آن تحت عنوان خط امام راحل عظیم الشان نام برده می شود و اگر آن را به معنی حکم و دستور بگیریم باز به مجموعه دستورات و احکام صادره برای پیشبرد انقلاب اطلاق می شود.
1395/12/24 - 09:46
با حضور استاندار کردستان، همایش مشترک تجلیل از خادمان، عوامل اجرایی فعال راهیان نور و کمیته های برتر ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان برگزار شد.
1395/12/08 - 14:17
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان
1395/11/23 - 14:31
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان ،هوای سرد زمستانی و حتی بارش های پراکنده در چندین شهر استان کردستان در روز جمعه ۲۲ بهمن ماه نیز نتوانسته بود ارائه محکم و پولادین مرزداران غیور را برای حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران ذره ای کم رنگ کند.
1395/11/21 - 17:35
دیگر هدف «دشمنان» از تحریف امام راحل، جلوگیری از وحدت مسلمانان در دنیای اسلام و اقوام مختلف در کشور است چرا که وحدت مسلمانان همه نقشه های دشمن را نقش بر آب کرده و بزرگترین منادی وحدت در برهه کنونی امام خمینی(ره) بوده است.
1395/11/21 - 17:23
رمضانیان با بیان این که تنها حوزه ای که در آن براساس الگوی اسلامی عمل شده حوزه دفاعی و امنیتی است بیان کرد: این حوزه نقطه قوت ماست و این الگو مظلومان را امیدوار کرده است . اگر الگوی دفاعی ما تسری پیدا بکند و ما بتوانیم براساس اسلام مراودات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنیم در آن صورت همه جانبه پیشرفت می کنیم.
1395/11/21 - 17:22
رمضانیان با بیان این که تنها حوزه ای که در آن براساس الگوی اسلامی عمل شده حوزه دفاعی و امنیتی است بیان کرد: این حوزه نقطه قوت ماست و این الگو مظلومان را امیدوار کرده است . اگر الگوی دفاعی ما تسری پیدا بکند و ما بتوانیم براساس اسلام مراودات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنیم در آن صورت همه جانبه پیشرفت می کنیم.
1395/11/19 - 15:24
سرهنگ بهزادی مسئول امور اقشار سپاه بیت المقدس که از سخنرانان این مراسم بودند با اشاره به سخن گرانبهای امام راحل (ره)که فرمودند معلمی شغل انبیاست بیان فرموند که تقدس و رشد یافتن مکانهای فرهنگی به شرط وجود فرهنگیان است و معلمان اثرگزاران،سفیران و رهبران جوانان این جامعه هستید
1395/11/09 - 13:39
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور روز گذشته و در نشست روشنگری و گفتمان سازی فرهنگیان بسیجی که در کانون شهید مطهری قروه برگزار شد با تکیه بر تاریخ، ویژگی های افراد و جوامعی را که رستگار شده اند، برشمرد و گفت: «قدرت درک موقعیت» یکی از ویژگی های حائز اهمیت است که باید نخبگان و هدایتگران عرصه آموزش و پرورش در کشور از آن برخوردار باشند.
1395/11/09 - 12:55
نشست روشنگری و گفتمان سازی فرهنگیان بسیجی پیش از ظهر امروز با حضور مسئول بسیج فرهنگیان کشور در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شد.
1395/11/07 - 13:05
آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان قدیمی پلاسکو در مرکز تهران منجر به شهادت تعدادی از آتش نشانان فداکار و داغدار شدن مردم کشورمان شد.
1395/10/13 - 10:26
در آستانه فرارسیدن هفته ی گزینش، مرتضی ملاولی، مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان، برنامه های گرامیداشت این هفته را اعلام کرد.
1395/10/13 - 10:11
علی زنگنه گفت: گسترش فضای مجازی درحوزه درون خانواده هاتغییرات اساسی ایجاد کرده است.
1395/10/13 - 09:23
رشید قربانی گفت : آموزش و پرورش کردستان در حوزه حجاب و عفاف رتبه اول استان را در سال 95 کسب کرد .
1395/10/11 - 11:46
بسیجیان فرهنگی شهرستان بیجار به همراه سایر اقشار در مراسم گرامیداشت 9 دی حضور بهم رساندند.
1395/10/11 - 11:16
شهردار سنندج ضمن اشاره به کمک یک‌میلیارد تومانی شهرداری به آموزش و پرورش در سال گذشته، گفت: امسال هم تا این لحظه حدود 100 میلیون تومان به آموزش وپرورش کمک شده است

صفحات