1396/03/13 - 20:00
عرض تسلیت به مناسبت سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی(ره)به رهبرفرزانه امام خامنه ای و ملت شهید پرور ایران .سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان
1396/02/28 - 09:16
جمعی از فرهنگیان استان کردستان با صدور بیاینه ای از اقدام انقلابی و شجاعانه دکتر قالیباف مبنی بر کناره گیری از رقابت های انتخاباتی به نفع حجت الاسلام رئیسی حمایت کردند. متن بیانیه به شرح زیر است:
1396/02/20 - 14:06
نماینده ولی فقیه در کردستان ، تربیت نسل شجاع ، با تقوا و تلاشکر را رسالت معلمان دانست و گفت : این معلمان هستند که نسل آینده ساز کشور ا تربیت می کنند .
1396/02/14 - 13:45
رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه امروز معیشت مردم در شان و در تراز انقلاب اسلامی نیست گفت: آنهایی که دل در گرو خارج از مرزها دارند بدانند که کسی از آنسوی مرزها برای رفع مشکل اقتصادی ایران نمی آید
1396/02/14 - 13:20
همزمان با گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم، فرمانده سپاه بیت المقدس، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان ، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با حضور در مدارس، روز معلم را تبریک گفته و از زحمات معلمان قدر دانی کردند.
1396/02/14 - 12:48
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: " اقتصاد آموزش و پرورش " بعنوان چالش بزرگ قادر به پشتیبانی از نظام تعلیم و تربیت نیست و نمی تواند آنطور که باید حمایت کند و اولین و بهترین بهانه را پول می نگارند.
1396/02/13 - 11:21
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان کردستان همزمان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم ، توحید رستمی مسئول بسیج فرهنگیان ،قربانی مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراه جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و استان با حضور در منزل شهیدان اسماعیلی و شهلاهادی یاسینی ضمن دیدار با خانواده شهدای فرهنگی در سنندج و تبریک هفته معلم به مقام شهدای گرانقدر ادای احترام کردند .
1396/02/12 - 15:49
همزمان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام والای معلم، مسئولین آموزش و پرورش ، سپاه بیت المقدس کردستان مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان و جمعی از فرهنگیان با عطرافشانی و زیارت مزار شهدا با آرمانهای والای شهدای گرانقدر و امام شهیدان تجدید میثاق نمودند.
1396/02/11 - 14:02
به هر طرف نگری جلوه‌ی جمال خداستادب کنید که میــلاد سیــــدالشهداستشکــــوه داوری و صـــــورت محمدی‌اشدل از رســـول خدا می‌برد زبس زیباستهنـــوز نامده بگرفت دست فطـــــرس راکه دست‌گیـــــری از پا فتادگان با ماستبه بیت وحی، چــــــراغ هدایتی تابیـــــدکه روشنایش افــزون ز وسعت دنیاستخــــدا به ختــم رسل کشتی نجاتی دادکه پیش وسعت او گم، هزارها دریاستدر انبیا و رســـل، در ائمه تنها اوســــتکه خاک تربتش از بهـر درد خلق دواست
1396/01/29 - 09:01
شهید محمد علی بشارت در پنجم خردادماه سال 1339در روستای پیرباباعلی از توابع شهرستان قروه به دنیا آمد. در سن هفت سالگی وارد دبستان گردید. پس از پایان دوره ابتدایی برای ادامه تحصیل در مقطع راهنمایی به شهرستان قروه رفت. در سال 56 وارد دانشسرای تربیت معلم شهرسمحمدعلی در دوران تحصیل، عضو انجمن اسلامی دانشسرا بود. بعد از اتمام یکساله دوره دانشسرا، در سال 57 به صفوف انقلابیون پیوست و تلاش کرد تا مردم محروم منطقه را از ظلم و بیداد رژیم شاه آگاه کند. او از طریق اعلامیه، پیامهای امام خمینی(ره) را به مردم می رسانید. شدت فعالیتهای ایشان تا حدی بود که به دستگیری وی توسط ساواک منجر شد.بعد از انقلاب، با کمک و همکاری دوستان انقلابی ¬اش، گروه حزب ا... قروه را بنیان گذاشت تا با تحرکات گروهکهای ضدانقلاب داخلی مقابله کند و با حفظ انسجام نیروهای انقلاب، از دستاوردهای آن پاسداری نماید.به دنبال تشکیل کمیته درآمد. راه اندازی بنیاد 15 خرداد شهرستان قروه، از دیگراقدامات مفیدی است که این شهید والا مقام به یادگار گذاشته است.
1396/01/28 - 13:40
مسؤل سازمان بسیج فرهنگیان کردستان از اعزام هفتاد نفر از بسیجیان فرهنگی کردستان به مناسبت سالروز شهدای مناطق عملیاتی بازی دراز به این مناطق خبر داد
1395/12/26 - 11:03
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، پنج شنبه هفته گذشته، معلمان شهرهای مختلف کشور تجمعاتی در اعتراض به اوضاع و احوال معیشتی، منزلتی و اعتراض به تبعیض و وعده های بر زمین مانده مسئولان برگزار کردند.بررسی معلمان شرکت کننده در این تجمعات نشان می داد که فرهنگیان، فارغ از هر تقسیم بندی و سلیقه سیاسی تنها با انگیزه نشان دادن گلایه خود نسبت به تبعیض و سایر مسائل صنفی در این اعتراضات حاضر شده اند، متولی این فراخوان ها هم کمپین کشوری پیگیری خواسته های صنفی فرهنگیان کشور بود که مدتی است در یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی در میان فرهنگیان محبوب شده است.این تجمع بنا بود برای خواسته های صرفا صنفی فرهنگیان برگزار شود اما انتشار تصاویری از برخی محکومین امنیتی و درخواست آزادی آنها ذهن را به سمت بهره برداری سیاسی فرصت طلبان سیاسی برد. کانون صنفی معلمان که علاقه فراوانی برای قیمومت فرهنگیان دارد و برخی از اعضای آن سابقه محکومیت امنیتی و فعالیت علیه نظام خصوصا در فتنه سال 88 را دارند این بار هم با انتشار عکس یک محکوم امنیتی در این تجمع، سعی بر مصادره این تجمعات نموده است!سیاست زدگی و نشانه رفتن نوک پیکان اعتراض به اصل نظام، آن گونه که در سال 88 اتفاق افتاد از خصوصیات فعالیت های این کانون است که متاسفانه در خواب زمستانی سایر تشکلات صنفی معلمان، سازماندهی اعتراضات صنفی را بر عهده دارد و نهایتا بهره برداری سیاسی خود را از آن می کند.
1395/12/26 - 10:42
از هر زاویه ای که نگاه کنیم منظور از فرمان مورد نظری مقام معظم رهبری (مد ظله) یعنی؛ حرکت امیدوارانه، هدفمند با سرعت و با دقت بر اساس اصول اسلام ناب محمدی(ص) و خط امام راحل (ره) که از ابتدای انقلاب تا کنون، بر آن تاکید و اصرار شده است.مقام عظمای ولایت بعد از توصیه های بسیار ارزنده به مردم آذربایجان و همه مردم ایران، فرمودند که؛ "بدانید که اگر ما با همین سبک حرکت و به تعبیر رایج "با همین فرمان" جلوبرویم، قطعاً پیروزی متعلق به ملت ایران است" لذا پس از این بیان انتظار است که مردم خوب ایران مفهوم دقیق فرمان را بگیرند و به جلو بروند تا به پیروزی قطعی برسند."فرمان" در ادبیات رایج در کشور عبارت است از؛ دستور، امر، حکم، توقع و یا وسیله کنترل و هدایت اتومبیل، دوچرخه، موتور سیکلت و ... بنابراین اگر آنرا به معنای وسیله هدایت بگیریم، منظور همین جهتی است که قطار انقلاب در پیش گرفته و از آن تحت عنوان خط امام راحل عظیم الشان نام برده می شود و اگر آن را به معنی حکم و دستور بگیریم باز به مجموعه دستورات و احکام صادره برای پیشبرد انقلاب اطلاق می شود.
1395/12/24 - 09:46
با حضور استاندار کردستان، همایش مشترک تجلیل از خادمان، عوامل اجرایی فعال راهیان نور و کمیته های برتر ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان برگزار شد.
1395/12/08 - 14:17
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان
1395/11/23 - 14:31
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان کردستان ،هوای سرد زمستانی و حتی بارش های پراکنده در چندین شهر استان کردستان در روز جمعه ۲۲ بهمن ماه نیز نتوانسته بود ارائه محکم و پولادین مرزداران غیور را برای حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران ذره ای کم رنگ کند.
1395/11/21 - 17:35
دیگر هدف «دشمنان» از تحریف امام راحل، جلوگیری از وحدت مسلمانان در دنیای اسلام و اقوام مختلف در کشور است چرا که وحدت مسلمانان همه نقشه های دشمن را نقش بر آب کرده و بزرگترین منادی وحدت در برهه کنونی امام خمینی(ره) بوده است.
1395/11/21 - 17:23
رمضانیان با بیان این که تنها حوزه ای که در آن براساس الگوی اسلامی عمل شده حوزه دفاعی و امنیتی است بیان کرد: این حوزه نقطه قوت ماست و این الگو مظلومان را امیدوار کرده است . اگر الگوی دفاعی ما تسری پیدا بکند و ما بتوانیم براساس اسلام مراودات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنیم در آن صورت همه جانبه پیشرفت می کنیم.

صفحات